Wyprawa do Meksyku jednak się odbędzie!

Trochę nas nie było w Internetach. Pewnie pamiętacie, że musieliśmy odwołać wyprawę do Meksyku…
Byliśmy pewni, że bilety które kupiliśmy przy wielkim błędzie taryfowym tj. 999 zł za lot z Amsterdamu do Cancun i powrót, gdzie ceny niezwykle rzadko spadają poniżej 2200-2400 zł możemy uznać za stracone. Każdy kto choć trochę interesuje się tematem wie, że bilety takie są bardzo często anulowane. Ten o dziwo nie był. Nie ma mowy o zmianie dat lotu nawet za opłatą. Zwrot był możliwy ale koszt manipulacyjne były tak wysokie, że mijało się to z celem.
Okazuje się jednak, że ZNAJOMOŚCI i DOBRZY LUDZIE tacy jak Patokno Kaczka i inni chcący nam pomóc mogą zrobić take rzeczy, których normalnie nie da wykonać!

Nasi meksykańscy znajomi dotarli do swoich kolejnych znajomych pracujących nie gdzie indziej a właśnie w linii Aeromexico którą mieliśmy lecieć! Poczarowali coś w rezerwacjach i najpierw zawiesili nam lot a następnie przebukowali na wybrany przez nas termin!

Wyprawa Meksyk 2017 odbędzie się w maju! Będzie dłuższa o tydzień od pierwotnej wyprawy. Do tego nasz serdeczny przyjaciel Łukasz Faliszewski nie będzie już na zesłaniu w tych koszmarnych stanach amerykańskich i ugości nas w swoim mieszkaniu w Mexico City!

Jednak zanim będziemy po lewej stronie kulki ziemskiej czeka nas prawa, ulubiona strona!

6 marca startujemy w kierunku Tajlandii, Malezji, Singapuru i Indonezji!


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!