Włoskie smaki w Krakowie

Nie da się ukryć że prowadzenie bloga łączy się też z dodatkowymi zupełnie nie podróżniczymi przyjemnościami. Zdarzało się nam kiedyś zamieścić kilka wpisów o pysznym jedzeniu w Tajlandii czy mniej w Wietnamie. Nie jesteśmy jakimiś wielkimi smakoszami, jednak ktoś nas zauważył i zaprasza nas na degustację

Oczywiście z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na prawdziwą włoską pizzę z pieca opalanego drewnem. Tym bardziej, że wielokrotnie mieliśmy okazję spróbować prawdziwej pizzy w małych Rzymskich ristorante. Jednak najlepszą w pizzę na naszych podróżniczych trasach jedliśmy na francuskiej Korsyce. Czy ta Krakowska wersja przywoła wspomnienia? Liczmy na to że tak… Zaproszenie otrzymaliśmy od Restauracji Stary Piec mieszczącej się w niedalekiej odległości od Zakrzówka, więc mekki dla nurków :)
Na stronie znajdziecie namiary www.restauracjastarypiec.pl

 

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisy

Przydatny wpis?


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!