Weekend majowy po Włosku

Długi weekend majowy w tym roku nie jest za długi…, powiedzmy sobie szczerze, jest bardzo krótki! Mimo wszystko chcieliśmy wyrwać się gdzieś choć na chwile…

Po intensywnych poszukiwaniach na wyszukiwarkach lotów padło na Włochy!  Każda chwila jest ważna, wylatujemy Ryanair z Krakowa już we czwartek, w Bolonii jesteśmy w Bolonii o 19:35 :). Bilet 163 zł. Wracamy tą samą linią z Bergamo w niedzielę w południe. Bilet 200 zł.

Przemieszczanie się 
Na wyjazd jedziemy wesołą czwórką, Daria, Vivi, Marta i ja Radek. Zdecydowaliśmy się na wypożyczanie samochodu. Bardzo fajną opcją jest możliwość oddania samochodu na innym lotnisku. Niestety taka przyjemność sporo kosztuje. Łącznie za 4 dni z dodatkowym pełnym ubezpieczeniem płacimy 402 zł za Volkswagena golfa.  Wypożyczalnia Autoeuropa – Sicily By Car.

Camping Wenecja

Noclegi
Pierwszy nocleg w Bolonii u sympatycznie wyglądającego Giorgio z Couchsurfingu, który mimo słabych warunków lokalowych obiecał nas przyjąć. :)
Drugi nocleg w Wenecji też wydaje się być fajny bo Camping, PLUS Camping Jolly. który mieści się w lądowej części miasta, baseny, restauracje itp! aaa i najważniejsze, nocleg w namiotach mieszkalnych kosztuje tam 7.5 euro! 


Trzeci nocleg w Bergamo też w Couchsurfingu, tym razem mieszkamy u gospodarza u którego będą już dwie osoby, może być ciasno, będziemy spali na podłodze ale znajomość międzynarodowe bezcenne!
Trasa
Bolonia > Wenecja > Werona > Jezioro Grada > Bergamo!Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!