Wakacje przez cały rok w Twoim mieszkaniu

 

Powroty z wakacji bolą jak nic innego na świecie… Świeże wspomnienia egzotycznych wypraw, pełne słońce, które pozostawiło na Twojej skórze brązową skorupkę, a ponad tym wszystkim pragnienie odkrywania nowych rzeczy oraz wszechogarniająca Cię beztroska… Zderzenie z brutalną rzeczywistością może naprawdę zniszczyć Twój nastrój. Co zatem zrobić, abyś we własnym mieszkaniu posiadał namiastkę gorącego urlopu?

Punkt 1. Pamiątki!

Brzmi strasznie banalnie i przywodzi na myśl długie kolonie nad Bałtykiem, z których nie sposób było nie przywieźć koszyczka z muszelkami, albo zdrowotnej nalewki z bursztynów. Trzeba jednak zrobić krok z dzieciństwa w dorosłość i wybierać souveniry, z których będziesz miał nieco większy pożytek. Mogą to być pocztówki, które ułożone w samodzielnie wykonany kolaż, przypomną Ci Twoje wycieczki po niezwykłych miejscach. Podobnie ciepłe uczucia w Tobie wzbudzą przedmioty typowe dla danego regionu – elementy ubioru, lokalne, własnoręcznie wykonywane ozdoby, albo nawet obraz z PIXERS przedstawiający okolicę, w której byliście. Gotowi do zbudowania niezapomnianej atmosfery relaksu i przygody?

Punkt 2. Styl życia

Wyciągnięte prośbami i błaganiami przepisy na lokalne dania od tubylców pozwolą Ci w najwyższym stopniu odbudować atmosferę Twoich wakacji. Do tego tradycyjne napoje oraz miejscowa muzyka i już jesteś z powrotem na urlopie! Pobudzisz wszystkie swoje zmysły, dzięki czemu po zamknięciu oczu staniesz znów na ulubionej plaży, kosztując smaki świata.

Punkt 3. Codzienny raj

A gdyby tak wstawać rano i po przebudzeniu się oglądać palmy, morze, czyściutki piasek i błękitne laguny? Albo dzikie i niezdobyte góry, które zdają się być zapomniane przez człowieka? Najlepszą receptą na te marzenia będą fototapety z PIXERS – spośród nich możesz wybierać motywy najbliższe Twojemu sercu, albo… wykonać dekoracje z własnych zdjęć! Będziesz mógł codziennie wracać do wszystkich miejsc które oczarowały Cię swoim spokojem, pięknem oraz niezwykłością.

 

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisy

Przydatny wpis?


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!