GlobBlog idzie Śladami Marzeń

Może zastanawialiście się co pcha zapaleńców do podróżowania na własną rękę? Moim zdaniem jak i Jaśminy i Tomka to wspólne marzenia, pasja i jasno określony cel. Ci pełni zapału ludzie poprosili nas o pomoc w rozpowszechnianiu o ich wspaniałej wyprawy. Chcą zaszczepić chęć do podróżowania i chęć poznawania świata wśród naszych czytelników, studentów i nie tylko. Oczywiste że im w tym pomożemy! Tym bardziej że ukochali Azję, jej smaki i zapachy a ich trasa częściowo pokrywa się z naszymi wojażami!…

Cel wyjazdu – Głównym motywem wyjazdu jest podróż kulinarna, poznanie nowych smaków, niezwykle egzotycznej kuchni azjatyckiej, niespotykanych w innych częściach świata potraw i przysmaków. Podróż jest okazją do poznania nowych i ciekawych ludzi, a jednocześnie sprawi że zdobędziemy nowe doświadczenia i poczujemy smak prawdziwej przygody. Jest w niej także element poznawczy – gdyż wyjazd w tak odległą część świata zawsze wiąże się z nauką. Podczas wyjazdu pragniemy pokazać wszystkim, że jeżeli czegoś się głęboko pragnie to nie potrzeba ani dużo pieniędzy, ani sprzętu. Wszystko zaczyna się od marzeń a do tego wystarczy pasja, jasno wyznaczony cel i chęć do działania. Dlatego za pośrednictwem naszej strony internetowej pragniemy zabrać wszystkich w magiczną podróż śladami naszych marzeń, tak zaszczepić chęć do podróżowania i chęć poznawania świata wśród naszych znajomych, czytelników, studentów i nie tylko. Chcemy podróżować i przekazywać wszystkim radość i uśmiech.

Uczestnicy wyprawy :

Jaśmina Jurecka – Marzyciel, podróżnik. Uwielbia czuć wiatr we włosach. Nie znosi nudy co   sprawia, że cały czas poszukuje nowych inspiracji i szalonych pomysłów . Uważa, że każde marzenie jest po to, aby je zrealizować! Jej pasja i optymizm jest gwarancją powodzenia każdej wyprawy.

Tomasz Labus – Podróżnik z zamiłowania, pilot wycieczek z wyboru. Ciągle jeszcze student, który pragnie przemierzać świat, aby realizować swoje marzenia i odkrywać to co jeszcze nie odkryte. Uwielbia zatrzymać się na chwilę i chłonąc smaki, zapachy i kolory odwiedzanych miejsc. Wszystko w myśl zasady : „Żyj tak jakby jutra miało nie być”

Zapraszamy Was do śledzenia na naszych stronach :
www.sladamimarzen.pl
www.facebook.com/sladamimarzen

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisy

Przydatny wpis?


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!