Podróż za jeden voucher

Wątpliwie „tanie” linie lotnicze, które wymuszają na nas przesiadki, niespodziewane dopłaty za bagaż, pokój z widokiem na plac budowy, a do tego problemy z obcą kulturą i językiem…

Samodzielne planowanie podróży może nie tylko przysporzyć nam stresu, ale i znacznie uszczuplić portfel. Marzenia o wielkich podróżach, poznawaniu lokalnych kultur i tradycji, kosztowaniu nowej kuchni – niedociągnięcia organizacyjne mogą szybka przyćmić wszystkie te atrakcje. Istnieje jednak sposób na uniknięcie kłopotliwego planowania i bezstresowy urlop. Pakiety podróżne zawierają w sobie wszystko, co jest nam potrzebne do wymarzonych wakacji bez organizacyjnej gorączki. Chwila spędzona w Internecie na wyszukiwaniu voucherów, może nam zapewnić udane i ciekawe wakacje i w dodatku za niższą cenę.

Już po kilku minutach wyszukiwania w sieci można znaleźć pakiet wakacyjny dostosowany specjalnie do naszych potrzeb. Warto go wykupić z jak największym wyprzedzeniem, ponieważ wtedy możemy zaoszczędzić jeszcze więcej. Mowa tu o rabatach nawet do 50% ceny, jeśli możemy dostosować się do mniej popularnego terminu wyjazdu, wiadomo przecież, że w szczycie sezonów turystycznych, takich jak święta i wakacje, ceny szybują w górę. Nietypowa pora roku na urlop może pomóc nam zachować większą część budżetu. Wiele rejonów świata jest najpiękniejszych właśnie jesienią czy zimą. Po co więc przepłacać i korzystać z przepełnionych kurortów? Od profesjonalnego planowania naszych wakacji dzieli nas tylko szybka płatność kartą kredytową lub przelewem. Ilość dostępnych opcji pozwala nam na przebieranie w najbardziej konkurencyjnych ofertach. Niezależnie od tego, która część świata nas interesuje – eksperci organizacyjni pomogą nam zaplanować wymarzoną podróż. Wycieczki z biurem podróży nie są już równoznaczne z tygodniem spędzonym w wątpliwej jakości hotelu, w nieciekawej okolicy i w towarzystwie hałaśliwych urlopowiczów.

Wyszukiwanie opinii o hotelach jest czasochłonne, a i same opnie nie zawsze są wiarygodne, więc lepiej wybór zakwaterowania powierzyć specjalistom. W taki sposób nie damy się już oszukać pięknym zdjęciom hoteli, wykonanym zaraz po remoncie, które od rzeczywistości są bardzo oddalone. Nie musimy się również martwić o znajomość języka i miejscowych tradycji. W cenie pakietu często znajduje się przewodnik, który pomoże nam uniknąć turystycznych pułapek, nada wyjazdowi osobistego charakteru, a w razie kłopotów zdrowotnych zadba o opiekę medyczną.

Choć bardzo wygodne, pakiety all inclusive wbrew pozorom nie są jedyną receptą na udany urlop. Jeżeli mamy odrobinę wolnego czasu i samozaparcia, sami również możemy zorganizować atrakcyjny wakacyjny wyjazd, oszczędzając na różnych elementach wakacji. Niezależnie od tego czy jesteśmy ograniczeni małym budżetem, czy krótkim okresem czasu, vouchery pozwolą nam zapewnić sobie atrakcje dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. W Internecie roi się od stron z kodami rabatowymi, które zapewniają zniżki na posiłki, noclegi, transport czy lokalne atrakcje już na miejscu. Do spontanicznego wypadu w góry możemy dodać dzień w spa lub posiłek w ekskluzywnej restauracji, a to wszystko bez nadmiernego nadwyrężania portfela. Niezależnie od sposobu organizacji wakacji, wszystko możemy załatwić przed ekranem komputera. Co za przyjemna perspektywa, planowanie podróży marzeń podczas przerwy na lunch!

Ten artykuł został stworzony przez Tomka Sikorę w imieniu Vouchercloud – pierwszej darmowej aplikacji mobilnej i portalu z ekskluzywnymi ofertami zniżkowymi i kuponami promocyjnymi

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisy

Przydatny wpis?


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!