Phuket Plane Spotting

Ostatni dzień w Tajlandii mamy już dość dokładnie zaplanowany. Na śniadanie zupa kokosowa na Khao San Road w Bangkoku i piwo Chang. Chwile jeszcze pokręcimy się po zatłoczonych uliczkach Bangkoku i pędzimy na lotnisko.  Dla oszczędności cennego czasu wracamy na wyspę naszą ulubioną azjatycka (malezyjska) linią Air Asia.  Zostają nam jeszcze ponad 4 h na Phuket które spędzimy wyjątkowo ekscytująco…

 

Jako prawdziwi fani lotnictwa nie możemy odmówić sobie przyjemności obserwowania i fotografowania lądujących samolotów.

Miejscówka jest obłędna, początek pasa lotniska zaczyna się kilkanaście metrów od plaży na którą bez żadnego problemu można dojść w kilkanaście minut.

[tentblogger-youtube E8vEG4YbEH0]

Do Tajlandii można dostać się na wiele sposobów wygodnie połączenia lotnicze to Warszawa lub Kraków do Bangkoku lub na wyspę Phuket. Na trasach lata tak wiele linii, że nie sposób o nich wszystkich pisać.
Można też korzystając z lotów czarterowych, to szczególnie polecane rozwiązanie przy dużych grupach. Jedną z firm, która oferuje takie loty jest Chapman Freeborn loty czarterowe.


Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Zobacz podobne wpisyPolub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!