Phuket Plane Spotting

Ostatni dzień w Tajlandii mamy już dość dokładnie zaplanowany. Na śniadanie zupa kokosowa na Khao San Road w Bangkoku i piwo Chang. Chwile jeszcze pokręcimy się po zatłoczonych uliczkach Bangkoku i pędzimy na lotnisko.  Dla oszczędności cennego czasu wracamy na wyspę naszą ulubioną azjatycka (malezyjska) linią Air Asia.  Zostają nam jeszcze ponad 4 h na Phuket które spędzimy wyjątkowo ekscytująco…

 

Jako prawdziwi fani lotnictwa nie możemy odmówić sobie przyjemności obserwowania i fotografowania lądujących samolotów.

Miejscówka jest obłędna, początek pasa lotniska zaczyna się kilkanaście metrów od plaży na którą bez żadnego problemu można dojść w kilkanaście minut.

[tentblogger-youtube E8vEG4YbEH0]
Do Tajlandii można dostać się na wiele sposobów wygodnie połączenia lotnicze to Warszawa lub Kraków do Bangkoku lub na wyspę Phuket. Na trasach lata tak wiele linii, że nie sposób o nich wszystkich pisać.
Można też korzystając z lotów czarterowych, to szczególnie polecane rozwiązanie przy dużych grupach. Jedną z firm, która oferuje takie loty jest Chapman Freeborn loty czarterowe.Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!