Odwołany lot do Tajlandii!

Dziś rano otrzymaliśmy „radosną” wiadomość o anulowaniu 4 z 6 lotów do Tajlandii. Dokładnie 13 dni przed planowanym wylotem! Nie ukrywam że ciśnienie lekko nam podskoczyło!

Podobne e-maile dostawałem już wielokrotnie przed wylotem ukraińską linią Aerosvit do Tajlandii, czy Royal Jordanian do Kenii. Zawsze oznaczało to poważne zmiany terminów lotów i miejsc przesiadek. Tym razem kilkanaście dni przed wylotem nie wchodziły w grę zmiany w terminach. Odszkodowanie w takim przypadku jest niezłe bo można zgarnąć nawet 600 euro i zwrot za bilet ale bardziej zależało nam na wyjeździe w tym terminie.

Skontaktowałem się z airtickets24.com na którym kupowałem bilety. Poinformowali mnie, że informacja w e-mailu, to wina lini Etihad, która rozesłała błędną informację o anulacji lotów.
Szkoda tylko, że nie wysłali e-maila ze sprostowaniem!

Aktualizacja: Dopiero po 12 h przyszedł e-mail z wyjaśnieniem sytuacji.
Dear passengers,
You received information about cancelled flight of Etihad Airways.The airline is experiencing technical issues today surrounding some bookings. The airline is working closely with its systems provider to resolve the situation.
Passengers are advised to ignore any cancellation notification received. Bookings will be reinstated and original flight plans will not be impacted.
Etihad Airways apologises for the inconvenience caused.
Best regardsPolub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!