Krab nurkuje dla WOŚP

Nurkowanie z Krabem dla WOŚP
Jak wiecie, cześć członków GlobBloga to ludzie związani z Krabem. Największym Klubem nurkowym w Polsce! W tym roku po raz pierwszy zaangażowaliśmy się i wspólnie z WOŚP zbieraliśmy środki dla potrzebujących! Zobaczcie relacje z tym działań.

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przypadł na 12 stycznia. Wydarzenie to wiąże się zawsze z wieloma imprezami mającymi na celu zebranie środków na cele charytatywne. W tym roku po raz pierwszy zaangażował się również Akademicki Klub Podwodny Krab AGH.

Nurkowanie z Krabem dla WOŚP

Od samego rana instruktorzy nurkowania zabierali osoby chętne na podwodna wycieczkę na basenie TS Wisła. AKP Krab AGH udostępnił cały potrzebny sprzęt, pomocnicy przygotowywali zainteresowanych do zejścia pod wodę, instruktorzy omawiali najistotniejsze zagadnienia związane z nurkowaniem, a nowi miłośnicy podwodnych przygód w napięciu czekali na upragniony moment oddychania pod woda.

Nurkowanie z Krabem dla WOŚP
Poziom emocji wcale nie opadał po wyjściu z wody. Każdy z uczestników wychodził z wielkim uśmiechem na twarzy i chęcią powtórnego zasmakowania podwodnego życia. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, wspólnymi silami udało się zapewnić nowe i ciekawe doświadczenie aż 43 osobom, które odwdzięczyły się szczodrymi datkami.

Nurkowanie z Krabem dla WOŚP

Klub podwodny AKP Krab AGH z pewnością po raz kolejny wspomoże Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy i weźmie udział w kolejnym finale. W tym roku udało się nam wspólnie zebrać nie bagatelną kwotę 1417,23zł !!

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji. Instruktorzy, pomocnicy oraz darczyńcy, bez Was ta impreza by się nie udała!!

tekst: Zosia Boińska.
 Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!