India’s Krab Anniversary Trip
Jak wiecie działam od ponad roku w największym Polskim Klubie Nurkowym w Polsce a w tym roku właśnie “Krab” obchodził będzie 50-lecie istnienia. W planach mamy wystawy fotografii, konferencje naukowe, eksplorowanie Tatrzańskich jaskiń, Zimowy podwawelski spływ Wisłą, Wyprawa do doliny siedmiu jezior góry Riła w Bułgarii,  Spotkania z Karbowskimi Oldboyami, Obóz szkoleniowy na Elbie i inicjowaną przeze mnie wyprawę do Indii którą uwieńczą niezwykłe nurkowania na Andamianach. To maleńkie wyspy w należące do Indii ale bliżej im do Birmy czy Tajlandii. 

Ruszamy w niedzielę 9 lutego! Jedziemy Polskim Busem do Katowic gdzie przesiadamy się na Polskiego Busa do Wiednia następnie idziemy na kawę, trochę się poszwendamy i jedziemy na lotnisko gdzie trochę się prześpimy i o 6:55 wylatujemy w stronę Amsterdamu tam przesiadka na większego Boeinga 747. W stronę Indii lecimy linią KLM, powrót zapewni mam Air France. Bilet Wiedeń – Delhi – Wiedeń kosztowały nas 1550 zł co nie jest może zabójczo niską ceną ale też nie jest złą zważając na standard linii lotniczych obsługujących połączenie. Koszt Polskiego Busa do i z powrotem z Wiednia to 84 zł.

Beach and Snow - 336x280

 

 

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisyPolub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!