KL Tower




Przebieramy się, prysznic i w miasto! Skierowaliśmy na KL Tower – to wierzą telekomunikacyjna z której zobaczyć można miasto w całej okazałości – jazda na 250 m trwala okolo 50 sekund! Pojechaliśmy taksówka aa co tam – szalejemy! 5 RM! Po drodze minęliśmy niezwykłą hinduską świątynię gdzie odbywały się jakieś mistyczne rytuały z udziałem setek kokosów.


IMG_0372.JPG

Widok na miasto imponujący choć cena biletu w okolicach 37 RM trochę psuła to wrażenie. Doskonale widać wierze Petronas Towers i wiele innych budynków.  KL Tower zalicza się do grona najwyższych budowli tego typu na świecie – 421 metrów.

[b]kL7vVxM0Rls[/b]

<br>

[b]UpUnO37mhsQ[/b]

Po tych wrażeniach zgłodnieliśmy i udaliśmy sie w poszukiwanie lokalnych specjałów. Zwabieni zapachami zdecydowaliśmy sie na hinduski bar. Kupa ryżu z pikantnymi sosami i bardzo dobrym miesem. Konieczna okazała się woda i to w dużych ilościach. Obiad dla dwojga 10 RM. Jest gorąco 33 C’ i parno.  To tyle  na razie idziemy spać żeby jutro udać sie w stronę Cameron Highland gdzie m być znacznie chłodniej.

IMG_0395.JPG


Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Zobacz podobne wpisy



Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!