IV Festiwal Afrykański

IV Festiwal Afrykański to opowieść o rozgrzanym słońcem piasku, zapachu powietrza, pasji i wibrującym rytmie, współczesności i przeszłości. To przypomnienie, że na Czarnym Lądzie istnieje 55 państw i prawie miliard mieszkańców, która większość z nich wywalczyła niepodległość dokładnie 50 lat temu. To również nasza opowieść o Afryce.

W Krakowie między 20 a 25 maja, będą mieli Państwo niezwykłą okazję rozsmakować się w Afryce. Afrykańskie Koło Naukowe Uniwersytetu Jagiellońskiego AKoN UJ oraz Fundacja Umoja Afryka, po raz czwarty zaprasza do wspólnego odkrywania tego kontynentu.

Dlatego zamiast dłużej karmić wyobraźnię medialnymi przekazami, które zniekształcają wizerunek kolebki ludzkości, przyjdź i zobacz jak Afryka może wyglądać inaczej.

Wejdź z nami w Afrykę w pozytywnym aspekcie. Zabierzemy Cię na moment abyś zobaczył, że niesamowita różnorodność kulturowa oraz polityczna wciąż istnieje. To wielki konglomerat żywiołów, bogactw przyrody, namiętności ludzkiej i ciągle wielkich możliwości rozwoju. Natomiast na koniec przedstawimy Ci w jaki sposób Afryka się zmienia i czy Polska jest potrzebna w tych zmianach.

Więcej na www.festiwalafrykanski.pl

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisy

Przydatny wpis?


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!