GlobBlog w Airgate – Kraków Airport Magazine

Airgate i GlobBlog
Pewnie wielu z was wylatując z Krakowskiego lotniska trafiło na magazyn Airgate. Ja też trafiłem, bo zwrócił moją uwagę niezwykle starannym i profesjonalnym składem. Zawsze masa świetnych barwnych zdjęć podróżniczych, ciekawych artykułów o destynacjach dostępnych z Krakowskiego lotniska i nie tylko.Airgate
Najbardziej spodobał mi się „cykl foto”. Zdjęcia na całą strona na doskonałym papierze wyglądały rewelacyjnie. Pomyślałem, a czemu nie ma tam zdjęć z naszych GlobBlogowych podróży? Szybko odnalazłem adres redakcji i wysłałem e-maila z próbką zdjęć… Spytacie co było dalej? Nic, cisza, zero odzewu… myślę szkoda, pewnie słabe, to było co posłałem. Wystałem drugi. Nic… Myślę, nie to nie! Mijają tygodnie, a tu dzwoni do mnie nieznany numer telefonu. Przedstawiła się sama pani naczelna wydawnictwa i mówi, że właśnie otworzyła skrzynkę e-mail o której wszyscy jakoś zapomnieli, i że nie wyobraża sobie, żeby moich zdjęć nie było w Airgate! Od słowa do słowa zdecydowaliśmy, że na początek współpracy wystartujemy z teraz dokładnie zeszłorocznej wrześniowej wyprawy na Sycylię. Moje marzenie się spełniło jestem na rozkładówce!

Efekt współpracy chyba ciekawy, tu można zobaczyć wersję on-line.

Airgate
Gdzie zdobyć ten numer?
Kwartalnik wydawany jest nakładem ok 20 tys. egzemplarzy. Dostępny jest na lotnisku Balice oraz w muzeach, centrach konferencyjnych, hotelach, centrach kultury, restauracjach w Krakowie – wybrane miejsca wg listy dystrybucyjnej ok 300 różnych punktów na terenie miasta.Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!