Konkurs Miej dzikość w sercu na co dzień!

Fjord Nanesn
Glob Blob przyłącza się do akcji konkursowej Fjorda Nanesna. Jest jeszcze chwila czasu żeby wziąć udział w konkursie, a warto bo nagroda nie byle jaka!

Połączenie pasji outdoorowej oraz codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych nie jest łatwe i wymaga pomysłowości. Masz swoją receptę na nietypową aktywność, którą realizujesz w pracujący dzień lub w weekendy? Wstajesz wcześnie rano, żeby przed założeniem krawatu popływać kajakiem? Zjeżdżasz na nartach z torbą na zakupy na plecach, przywożąc do domu świeże bułki?…Podziel się z nami swoimi sposobami na odjechaną i odważną aktywność!

Jak przystąpić do konkursu?

Od 1 lipca do 30 września przyjmujemy zgłoszenia do konkursu, zawierające:

– opis Twojej aktywności (do 2000 znaków)
– jedno podsumowujące zdanie – do celów prezentacji po polsku i po angielsku (do 400 znaków)
– od 2 do 5 zdjęć lub/oraz film w formie linku

Od 20 października do 15 listopada 2013 odbędzie się głosowanie publiczności oraz obrady Jury. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w dwóch kategoriach niezależnie. Dodatkowo wśród wszystkich nadesłanych i zakwalifikowanych do konkursu zgłoszeń rozlosowane zostaną nagrody.
Łączna pula nagród – 10 000zł!

Szczegóły na naszej stronie:
www.fjordnansen.pl i www.facebook.com/events

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisy

Przydatny wpis?


Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!