Film z wyprawy do Azji. Tajlandia, Malezja, Filipiny!
Pięć niezwykłych tygodni w Azji południowo-wschodniej. Nasza GlobBlogowa styczniowa przygoda zaczęła się w Bangkoku, następnie szalone imprezy na Koh Phi Phi, Dżungla i jeziora Khao Sok. Zjazd do Malezji i przelot na Filipiny, a tam po kolei: Boracay, Cebu, Bohol (Alona Beach), Palawan (El Nido), Manila, Bontoc, Banaue, Sagada, Tuguegarao…

Radosław Molski

Radosław Molski

Pomysłodawca, założyciel at GlobBlog Team
Piszę bloga, wymyślam wyprawy i fotografuje. Nasz „team” tworzy zgrana paczka przyjaciół, każdy wyjazd daje nam kupę radości i niezapomnianych przeżyć. Grupa chętnych do podróżowania pod moją “opieką” się powiększa i ma już blisko dwadzieścia osób.
Radosław Molski

Latest posts by Radosław Molski (see all)

Zobacz podobne wpisyPolub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!
  • Świetna wyprawa, zazdroszczę Ci tej Azji :)

  • Traveling Rockhopper

    Super!

  • Piotr Śmiałek

    Zrobiłem literówkę na rezerwacji na lot Ryanair. Następnego dnia skontaktowałem się z czatem online. W dalszej części rozmowy powiedziałem na czym polegała literówka- literka „T” przestawiona z „K” w środku nazwiska. Po dwóch minutach otrzymałem mail’a z poprawioną literówką na potwierdzeniu rezerwacji.

  • WOW! Jestem w szoku, że udaje się Wam podróżować w takim licznym gronie! Rewelacja. Film super! Sama montuje z Kuby zapraszam niebawem :) Póki co zdjęcia. Widzę, że chyba nie byliście jeszcze. Polecam bardzo PETARDA :)