Cypr na dziko za 600 zł

Nie ma chyba lepszego okresu do odwiedzenia Cypru niż wiosna! Dlaczego? Piękna pogoda: temperatury w dzień ok. 24-27 c’, bez chmurne niebo lub małe zachmurzenie.

Noce chłodne ale do wytrzymania ok. 15c’
Wiosna w pełni, kwitną kwiaty, jest zielono, ciepło ale nie upalnie. Panują doskonałe warunki do zwiedzania, spacerowania i pływania dla tych którym nie przeszkadza temperatura ok 18-19c’.

Jak zorganizować wyjazd na weekend na Cypr który zmieści się 600 zł z przelotem, jedzeniem, wypożyczeniem terenówki i noclegiem!?

Nie jest to takie trudne, w tym okresie jeszcze po za sezonem ceny lotów na Cypr wahają się w granicach 250-300 zł w dwie strony.
Nam udało się kupić za 279 zł. Lot linią Ryanair z Krakowa do Pafos.

Wyspa nie należy do tanich. Ceny jedzenia są mniej więcej 2-krotnie wyższe niż w Polsce. Ceny hoteli są bardzo wysokie. Na wyspie nie ma hosteli i bardzo mało campingów i pól namiotowych.

Decyzja była prosta… śpimy na dziko. Większość jedzenia wzięliśmy z Polski, i załadowaliśmy do wielkiej torby ważącej 20 kg dodatkowo spakowaliśmy tam namioty i karimaty. Przy 8 osobowej ekipie koszt nadania bagażu rejestrowanego wyniósł 30 zł. Wypożyczenie samochodu terenowego to 110 zł na osobę plus paliwo ok. 70 zł.
Pozostałe koszty po piwo ok. 18 zł za sześciopak i dwa obiady za około 100 zł. Jak widzicie, da się! :)Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!