Chorwacja majowa 2013

Jak pewnie zauważyliście rok 2012 nie należał dla GlobBloga do udanych pod względem podróżniczym. Choć zaczął się obiecująco – świetna wycieczka po egzotycznym Maroku, to już planowa na wrzesień wyprawa do Afryki – Kenia Tanzania Zanzibar została odwołana z przyczyn niezależnych od organizatora…

Chorwacja Maj 2013

Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Przede wszystkim zaoszczędzony urlop i środki. 2013 będzie zdecydowanie ciekawszy. Mamy już za sobą świetny weekend na Cyprze na który żebrało się aż 8 osób a teraz w planie krótki ale intensywny wypad na Chorwację!

Co mamy w planie? Plitwickie jeziora, następnie zjeżdżamy do małej miejscowości Senj, gdzie na malowniczym campingu odpoczywamy, pływamy żeby następnego dnia ruszyć na wyspę KRK. Jest to chyba jedyna wyspa na Chorwacji na która można wjechać mostem. To też najbardziej zróżnicowana wyspa na Adriatyku. Z wysypy wracamy na ląd i jedziemy na półwysep Istria. Reszta wyjdzie w praniu :) Na wypad już zebrało się sporo osób znajomych i członków z Akademickiego Klubu Podwodnego Krab AGH.
Ale na tym nie koniec, zaraz po powrocie z Chorwacji, szybkie przepakowanie i ruszamy do mojej ulubionej części Świata! Azja… Tajlandia!Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!