Charyzmatyczna 14-stka na Sycylii


Nie chce się wierzyć, że w ciągu jednej godziny udało się nam zebrać 10 osób a w przeciągu kolejnych dwóch wszyscy byli już w posiadaniu biletów na lot do Trapani na Sycylii.  Po tygodniu czy dwóch dołączyło do nas kolejne 5 osób ale z przyczyn zawodowych dwie osoby zrezygnowały. Na ich miejsce pojawiła się jeszcze jedna nowa. Tym sposobem stworzyliśmy „charyzmatyczną 14-stę”…

Tak dużą grupą ruszamy już w środę 18 września o 20:20 z lotniska w Rzeszowie. Bilety kosztowały nas ok 300 zł w dwie strony bez bagażu rejestrowanego. Wykupiliśmy jeszcze dwa rejestrowane za 350 zł każdy.

Na lotnisku mają czekać na nas trzy Fordy Fokusy wypożyczone ze strony Ryanair, inne wypożyczalnie miały ceny zaporowe. Choć firma Hertz ma różne opinie, to mamy nadzieje, że wszystko odbędzie bezproblemowo.

W planie dużo highlightów, ale nie tylko. Chcemy się zgubić i odnaleźć piękne zaciszne zatoki. W planie też mamy wyjście na Etnę, Palermo, Cefalu, Erice, Taormina, Noto, Reserva dello Zingaro i wiele innych.
Noclegi będziemy organizować na bieżąco, najczęściej będą to campingi ale pewnie zdarzy się nam spać na dziko. Mamy nadzieje że nie zwrócimy na siebie uwagi tamtejszych władz :)Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!