Bezpośrednie loty z Polski do Tajlandii?!

Bezpośrednie loty do tajlandii

Na wczorajszych spotkaniach przedstawicieli polityki i biznesu z Tajlandii i Polski pojawił się temat bezpośrednich lotów z Polski do Bangkoku. Niewątpliwie usprawniło i przyspieszyło by to podróżowanie…Dawniej warszawskie lotnisko miewało w rozkładzie bezpośrednie loty do Tajlandii. Teraz takich połączeń brak, a oferta czarterów jest raczej uboga, choć zdarzają się bezpośrednie połączenia czarterowe z Warszawy do Bangkoku i Phuket oferowane przez linię Enter Airlines, choć i tak lądują w Maskat – stolicy Omanu na tankowanie (małe samoloty).

Co powiedzielibyście na bezpośrednie połączenia z dużych miast Polski do Bangkoku? :)
Lot trwał by około 9-10 godzin!
Aktualizacja: lot trwa ok 11 godzin informuje nasza fanka Karolina Eisert z biura Travelplanet.pl
Teraz to minimum 13 godzin przy locie przez Wiedeń.

Niegdyś dla mieszkańców Krakowa najwygodniejszym i najtańszym sposobem dostania się do krainy uśmiechu był lot liniami Aerosvit z przesiadką w Kijowie. Jednak podróż tą linią nie należała do najsprawniejszych o czym pisaliśmy tutaj.

Od pewnego czasu na Polskim niebie mocno działa niemiecki AirBerlin. Często oferują loty z Krakowa, Warszawy i Gdańska w cenach 1600-2000 zł. Trzeba przyznać, że cena bardzo doba a krótkie przesiadki nie są wadą a zaletą połączenia. Godzinne i półtora godzinne przerwy to doskonały moment żeby rozprostować kości i zrobić małe zakupy w sklepie bezcłowym na lotnisku w AbuDabi. My kupiliśmy znajomym palaczom papierosy w cenie 3.50 zł za paczkę! :)

[tentblogger-youtube oVLn9ceCVEs]
Tak reklamował LOT swoje połączenia do Tajlandii.Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!