11 najlepszych zdjęć GlobBloga z 2013 roku

2013 r. obfitował w wyjazdy, których efektem „ubocznym” są zdjęcia. Niektóre gorsze niektóre lepsze, ale na pewno przywołujące w pamięci chwile przyjemne dla wszystkich uczestników! Zobaczcie, ocenie, bądźcie krytyczni, hejtujcie :)

Plaża afrodyty, Cypr / Aphrodite Beach Cyprus1. Plaża Afrodyty na Cyprze. Spędzamy tam pierwszą magiczną noc. Zajadamy kabanosy i patrzymy w niebo pełne gwiazd. Następnego dnia rano ruszamy w dalszą podróż. Zdjęcie o tyle ciekawe, że wykonane przy długim 30 sekundowym czasie naświetlania i czułości 3200 iso. Jednymi źródłami światła były latarnia, która oświetla skały i czołówki na głowach podróżników…

cypr
Alfa Romeo Giulietta2. Sycylia, piękne samochody i piękne widoki. Wiele osób myślało, że zdjęcie pochodzi z oficjalnych materiałów promocyjnych Alfa Romeo. Niestety producent samochodów nie był zainteresowany tym zdjęciem. Niech żałują!


Chorwacja - Senj 3. Chorwackie plaże warte są każdych pieniędzy, żeby je zobaczyć. Choć nie koniecznie takich jak sprzyjało fance loterii z Zagrzebia, która wygrała kolosalną sumę w lotto EuroJackpot. Jednak można to zrobić o wiele taniej i nie trzeba mieć na to 70 milionów złotych.


Tunel na Sycylii4. Tuneli na Sycylii nie brakuje. Pędzimy jednym z nich!


 Most Elżbiety - Budapeszt, Węgry5. Wzgórze Gellerta w Budapeszcie i ten przewrotny napis na balustradzie. Wyjazd niewątpliwie zostanie w pamięci na długo a to za sprawą pewnej przygody o której możecie przeczytać tutaj. 


Słowacja - las 6. Spragnieni zimy wybraliśmy się na Słowację, gdzie puchu było tylko trochę. Widoki zapierały dech.  


Team na Hiszpańskich schodach na Sycylii7. Cienie naszego „Teamu” na skałach na południu Sycylii. Kto był na Sycylii a tam nie dotarł, to chyba nie był na Sycylii :)

Dziaka Plaża na Koh Tao - Tajlandia
8. Tajlandia! Rajskie opuszczone plaże, najlepsze jedzenie na ziemi. To jeden z niewielu krajów w których mógłbym zamieszkać na stałe, choć jeszcze lepiej zatęsknić i wracać do kraju uśmiechniętych ludzi.


AirBerlin Airbus A330
9. Lotnisko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich – piękny Airbus A330 w barwach AirBerlin.

San Vito Lo Capo, Prowincja Trapani, Włochy
10. Miasteczko San Vito Lo Capow Prowincja Trapani. Czas się zatrzymał…


Widok z Baiyoke Sky Hotel, najwyższego budynku w Bangkoku
11. Widok z Baiyoke Sky Hotel, najwyższego budynku w Bangkoku. Zobaczcie film nakręcony z ruchomej platformy na samym szczycie wieżowca.Polub nasz fanpage na Facebooku, zasubskrybuj nasz kanał na Youtube!